O nás

Společnost ADIV, spol. s r.o. nabízí ve svých dvou autosalonech Ško­da komplexní služby v oblasti prodejní a servisní péče Škoda. Díky velikosti našeho showroomu Škoda si u nás můžete vybrat z velmi široké a pestré nabídky skladových vozů. Naši certifikovaní prodejci Škoda Vám rá­di zodpoví Vaše dotazy a pomohou Vám s výběrem nového vozu či naopak zařídí výkup vašeho ojetého vozu. Přijďte se přesvědčit o kvalitách našich služeb včetně poprodejního servisu Škoda. K naší celkové nabídce patří samozřejmě i široký sortiment originálního příslušenství a doplňků.

Těšíme se na Vás.

Společenská zodpovědnost

Příroda a ekologie
Všechny naše vozy splňují všechna nařízení o bezpečnosti a emisních limitech. Žádné „neodhalitelné fígle“ třeba při měření emisí u nás nečekejte.

Charita a sociální pomoc
Okolo nás je mnoho lidí, závislých na pomoci ostatních. Proto jsme se zapojili a přispíváme hned do několika podpůrných charitativních projektů.

Zaměstnanci
Kvalitní práce vyžaduje kromě moderních nástrojů hlavně kvalifikovaný tým. Pravidelně proto své zaměstnance školíme a zvyšujeme jejich kvalifikaci.VIZE SPOLEČNOSTI

Na trhu ojetých vozů je stále mnoho příležitostí k tvorbě inovativních dosud nevyužívaných produktů. Dlouhodobý pronájem zánovních vozů, tvorba platforem pro online výkupy apod. Budeme i nadále intenzivně pracovat na zvyšování kvality naší obsluhy.

Našim hlavním úkolem je práce na kvalitě naší nabídky vozidel. Kvalitní zánovní vozy budou i nadále tvořit naprostou většinu naší nabídky. Zbytek nabídky doplňují vozy vykoupené od našich klientů formou protiúčtu. Prodáváme tedy vozy, které dobře známe.

Certifikát kvality

Společnost TÜV NORD Czech, s.r.o. provádí důkladné audity u společností, které mají zájem o potvrzení kvality jejich práce a služeb. Certifikát udělí pouze firmám, které obstojí při náročném, hloubkovém auditu podle přesných pravidel.

Na naši práci jsme hrdí. Kvalita a spolehlivost je u nás na prvním místě. Můžeme se tedy pochlubit certifikátem kvality služeb v oblasti nákup, prodej a opravy silničních vozidel, který jsme od TÜV NORD Czech, s.r.o. obdrželi. S námi je kvalita garantována.

Proč koupit vůz Škoda u nás


Komplexní služby

Komplexní služby pod jednou střechou. Veškeré vaše otázky probereme u šálku dobré kávy. Najdeme odpověď a řešení.


Stačí Vám 2 doklady

Jediné, co opravdu potřebujete jsou dva doklady totožnosti (OP,ŘP,…). O všechno ostatní se postará náš tým odborníků.


Vše vyřídíme za vás

S registrací vozu si nemusíte dělat starosti, vše zařídíme za Vás a u jednoho stolu. Vše během chvilky a bez starostí.


Sleva 10% na servis

Dáme Vám 10% slevu na servisní práce a materiál. Při předání vozu Vám představíme servisní tým, který Vám v případě k dispozici.

Přihlásit se k odběru novinek!

ADIV - Autorizovaný prodej a servis vozů škoda

Naše sociální sítě