Historie

Na trhu s prodejem automobilů jsme již 30 let. Celou tu dobu si držíme vysoký standard, a jsme moc rádi, že to naši zákazníci oceňují. Kromě prodeje aut nabízíme i kvalifikovaný servis vozů. Vlastníme plně vybavený a moderní servis, ve kterém se postaráme, aby váš vůz dostal tu nejlepší péči. Po dobu opravy vám nabídneme náhradní vůz.

SLOVO MAJITELE

Cítím velkou zodpovědnost za kvalitu naší nabídky, obsluhy a servisu. Nejdůležitější je spokojený zákazník. Jen takový zákazník bude ochoten šířit dobré jméno naší společnosti a navázat dlouhodobou spolupráci. Díky tomuto postoji naše spolupráce se zákazníkem a naše závazky vůči němu rozhodně nekončí okamžikem prodeje vozu. Proto také máme připraven bohatý program záruk a benefitů spojených s provozem u nás zakoupeného zánovního vozu.

„Věřím, že každý vůz by měl jeho majiteli přinášet zejména patřičnou bezpečnost při cestách, určitou dávku radosti z jízdy a zároveň přiměřené náklady na jeho provoz a budoucí údržbu. Ať se již rozhodnete pořídit svůj příští zánovní vůz kdekoli, přeji šťastnou ruku a mnoho spokojených kilometrů“

Jakub Schreiner, jednatel

HISTORIE SPOLEČNOSTI

1990 Založení společnosti
Opavskou firmu ADIV spol. s r.o., založili v roce 1990 pánové Adolf Janeček a Ivo Novák a od té doby společnost působí ve stejném oboru – prodej osobních automobilů a jejich servis.

1992 Přestavba
Přestavba starého přízemního domku během pouhých 3 měsíců na vskutku reprezentativní sídlo společnosti, v dosahu správních institucí, úřadů i veřejné dopravy poblíž centra Opavy.

2015 Nové sídlo firmy
Stavba zcela nové budovy na ulici Těšínská v Opavě, kde firma dodnes působí. Také byla otevřena druhá provozovna a to v Ostravě na ulici Ruské.

30 LET NA TRHU
V roce 2020 slavíme krásné výročí – již 30 let poskytujeme svým klientům služby v oblasti prodeje a servisu automobilů. Děkujeme za vaši přízeň.

Přihlásit se k odběru novinek!

ADIV - Autorizovaný prodej a servis vozů škoda

Naše sociální sítě